Jak przekierować domenę?

Jeśli chcesz skorzystać także z adresu e-mail we własnej domenie obsługiwanego przez Google (czytaj niżej) wykonaj instrukcję (1). W pozostałych przypadkach wykonaj instrukcję (2), dzięki czemu możesz przekierować do nas swoją domenę lub subdomenę, a adres e-mail obsługiwać na swoim hostingu.

INSTRUKCJA (1)

Zakupioną domenę należy przekierować na serwer Nojobnofun używając DNS-ów:

dns3.hitme.net.pl
dns4.hitme.net.pl

Jak to zrobić, zademonstrujemy na przykładzie serwisu Aftermarket.pl

  1. Po rejestracji w tym serwisie i zakupie domeny przejdź do listy domen. W menu kliknij na “Domeny”, a następnie na “Lista domen”.aftermarket1
  2. Przy swojej domenie widoczny będzie kwadracik z plusikiem. Klikając w niego rozwiniesz menu z wieloma opcjami.

  1. W polu DNS 1 wpisz: ns1.nojobnofun.pl, a w polu DNS 2: ns2.nojobnofun.pl. Następnie kliknij “Zmień DNS”.

Wyloguj się z serwisu Aftermarket.pl i po 24 godzinach (w tym czasie nastąpi propagacja informacji o twojej domenie) skontaktuj się z nami. Zazwyczaj trwa to o wiele krócej (6-8 godzin).

INSTRUKCJA (2)

Jak to zrobić, zademonstrujemy na przykładzie serwisu Aftermarket.pl

  1. Po rejestracji w tym serwisie i zakupie domeny przejdź do listy domen. W menu kliknij na “Domeny”, a następnie na “Lista domen”.
  2. Przy swojej domenie widoczny będzie kwadracik z plusikiem. Klikając w niego rozwiniesz menu z wieloma opcjami. Przejdź do zakładki “Wpisy DNS”.aftermarket3
  3. W polu Host wpisz: nazwę swojej domeny z kropką na końcu, np. “kowalski.pl.”, a polu dres wpisz: 188.116.55.108. Typ wpisu bez zmian: A. Po wprowadzeniu danych kliknij na “Dodaj wpis DNS”.

Co dalej?

Po wykonaniu pierwszej lub drugiej instrukcji, wejdź do zakładki Kontakt. Wyślij do nas wiadomość za pomocą formularza wybierając temat “Dodanie własnej domeny” W treści wiadomości wpisz adres swojej domeny.

Poinformujemy cie mailowo, kiedy twoja strona zostanie skonfigurowana na platformie.

Dodaj komentarz