Nojobnofun.pl

Nojobnofun.pl jest platformą, gdzie stworzysz swoje e-CV, portfolio, voice-CV, wizytówkę i e-sklep w formie personalnej strony internetowej. Oferujemy bezpłatne narzędzie, które pomoże ci w budowaniu marki osobistej online.

Pamiętaj! Marka osobista to nie jest wizerunek. Marka osobista to “Ja”. Żadne narzędzie nie zastąpi osobistego zaangażowania w budowaniu marki osobistej i rozwijaniu umiejętności osobistych. Dowiedz się więcej › 

Platforma nojobnofun.pl jest dziełem organizacji pozarządowej, Stowarzyszenia “Absolwenci na walizkach”. Tworzymy aplikacje służące rozwojowi kariery i biznesu oraz organizujemy różne szkolenia, przede wszystkim z e-marketingu, Microsoft Excel i WordPressa.

Unikalne możliwości Nojobnofun.pl

  • W swoim e-CV lub portfolio możesz aktywować e-sklep i sprzedawać swoje usługi i produkty bez żadnych opłat i prowizji.
  • Możesz stworzyć voice-CV. Wgraj pliki mp3, aby utworzyć audio-resume czy audio-referencje.
  • Swoje portfolio możesz przedstawić w formie graficznej, tekstowej oraz audio.
  • Możesz posługiwać się adresem własnej domeny dla swojej strony e-CV czy portfolio.  Standardowo otrzymujesz od nas bezpłatną subdomenę: nojobnofun.pl, nojobnofun.eu lub nojobnofun.com.

dowiedz się więcej ›

 

E-CV i portfolio jest idealnym uzupełnieniem klasycznego CV. Adres c-CV czy portfolio możesz wkleić w polu z danymi personalnymi.

Coraz częściej prowadzone są takie rekrutacje, gdzie pracodawcy nie przyjmują klasycznej aplikacji, czyli CV i listu motywacyjnego w formie załączników wiadomości mailowej. Wtedy można wysłać pracodawcy krótką wiadomość z linkiem do swojej strony internetowej.

 

Nagrody i wyróżnienia

2015

Zostaliśmy laureatem VII edycji konkursu grantowego “Odkryj e-wolontariat” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Fundację Dobra Sieć.

Więcej ›

2016

Platforma Nojobnofun.pl została nominowana do nagrody Nowe Technologie Lokalnie (NTL) “Sektor 3.0”, a tym samym została uznana za jeden z dziesięciu najciekawszych zgłoszonych projektów #WarciNasladowania‬.

Więcej ›

Nojobnofun.pl jest projektem Stowarzyszenia “Absolwenci na walizkach”

Każdy jest absolwentem bez względu na to, kto udzielał lekcji: życie czy profesor. Wspieramy – bez względu na wiek – szukających (lepszej) pracy, freelancerów i wolontariuszy w zdobywaniu i doskonaleniu umiejętności osobistych i kompetencji zawodowych.

“Absolwenci na walizkach” to osoby elastyczne

zmuszone okolicznościami życiowymi do geograficznych, branżowych i mentalnych migracji. Dlatego też chętniej się przekwalifikowują, aby zwiększyć swoje szanse na rynku pracy. Wyróżniają się dużą determinacją w zdobywaniu nowych kompetencji zawodowych.

Migracja to nowe wyzwania i przygoda

– ale też lęk, brak poczucia bezpieczeństwa, niepewność przyszłości. Dlatego jako wędrujący absolwenci – dosłownie i w przenośni – potrzebują konkretnego wsparcia i wskazówek.

Wyprawa na szczyt kariery

Stowarzyszenie “Absolwenci na walizkach” jest organizacją pozarządową, która chce absolwentom w tym towarzyszyć.

Wykorzystujemy nowe technologie

w budowaniu marki osobistej na rynku pracy (personal branding), dlatego utworzyliśmy platformę Nojobnofun.pl, gdzie stworzysz swoje e-CV, portfolio, voice-CV, wizytówkę i e-sklep.

Jesteśmy pro-pracodawcy i pro-pracownikowi

Mamy świadomość, że rynek pracy to miejsce partnerskiej wymiany i współpracy. Dlatego przyświeca nam idea nieustannego zdobywania i doskonalenia różnorodnych umiejętności osobistych i kompetencji zawodowych (lifelong learning).

Więcej informacji ›