Menu

Platforma e-Learningowa

Mamy gotowe rozwiązanie do tworzenia Platformy e-Learningowej. Sprzedając swoje usługi szkoleniowe online zyskujesz dodatkowe źródło przychodu pasywnego.

Platforma e-Learningowa jest zaawansowaną stroną internetową, jednakże jesteś w stanie samodzielnie nią zarządzać. Do dyspozycji otrzymasz przyjazny panel administracyjny.

Przejdź do strony demonstracyjnej i weź udział w bezpłatnym kursie e-learningowym, którego celem jest poznanie funkcjonowania Platformy e-Learningowej.

Szczegóły techniczne

Masz jakieś pytania? Potrzebujesz dodatkowych informacji?
tel. 731 631 377 · mail: kontakt@nojobnofun.pl

01.

Własna domena

Platforma będzie osadzona na twojej własnej domenie. Będziesz rozwijać swoją własną markę.

02.

Layout strony

Dostosujesz kolorystykę strony do twojej marki. Dodasz swoje logo i favicon. Na stronie głównej dodasz slider.

03.

Struktura kursu online

Każdy kurs podzielony jest na lekcje, do których dodasz treści w różnych formatach (dokumenty, audio, video).

04.

Testy wiedzy

Może zobligować uczestnika kursu do wykonania testu wiedzy. Jego zdanie będzie niezbędne do zaliczenia kursu.

05.

Powiadomienia mailowe

Użytkownik otrzymuje różne mailowe powiadomienia, np. podczas rejestracji, po opłaceniu kursu, po zakończeniu kursu.

06.

Certyfikaty dla uczestników

Po zakończeniu kursu użytkownik pobierze swój certyfikat w postaci pliku PDF. W ustawieniach kursu dostosujesz jego treść.

07.

Płatności za kursy

Stworzysz kursy bezpłatne i płatne. W ramach płatnych kursów możesz tworzyć bezpłatne lekcje, aby np. zachęcić użytkownika do zakupu kursu.

08.

Formy płatności

Przelewy24, w tym BLIK (bez konieczności podpisywania umowy z tym operatorem), karta płatnicza, PayPal, przelew bankowy. Opcjonalnie: PayU, Dotpay.

09.

Kupony rabatowe

Możesz tworzyć kupony rabatowe, którym przypiszesz zniżkę wyrażoną w zł lub %. Rabaty mogą być przypisane do określonych kursów lub kategorii kursów.

Weź udział w bezpłatnym kursie

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działania Platformy e-Learningowej, weź udział w bezpłatnym kursie dostępnym na naszej demonstracyjnej platformie

Rozpocznij bezpłatny kurs

Najczęściej zadawane pytania

Koszt stworzenia platformy wynosi 2500 zł brutto, VAT zwolniony. Koszt obejmuje pełną instalację na twoim hostingu lub serwerze oraz podstawową konfigurację / ustawienia platformy. Jeśli chcesz jakiś dodatkowych modyfikacji w wyglądzie platformy, dodatkowo je wycenimy.

Platforma zostanie zainstalowana na twoim hostingu lub serwerze. Jeśli nie masz jeszcze swojego hostingu lub serwera, to polecamy firmę hitme.pl.

Kup domenę u dowolnego rejestratora. Jest wiele serwisów, gdzie możesz kupić domenę. Wyguglaj frazę “rejestracja domen”, a przekonasz się, ile jest takich firm. Polecamy zakup domeny w serwisie Aftermarket.pl.

Uważaj na promocje typu domena za 0 zł lub 3 domeny gratis. W cenniku zwróć uwagę, ile będzie kosztować cię odnowienie domeny za rok albo ile kosztuje hosting z darmowymi domenami. Możliwe, że w takich promocjach i tak przepłacasz.

Pamiętaj, że przysłowiowo mówimy “kupić” domenę. Nie stajesz się bowiem właścicielem domeny, tylko jej abonentem. Co roku trzeba odnawiać (opłacać) domenę. Aby nie przegapić terminu płatności i nie stracić domeny, warto opłacić domenę od razu na 2-3 lata.

Jeśli skorzystasz z opcji instalowania twojej platformy na naszym serwerze, to twoja platforma będzie miała bezpłatny certyfikat SSL, czyli jej adres www będzie rozpoczynał się od https://.

Jeśli chcesz zainstalować platformę na twoim hostingu lub serwerze, to sprawdź jakie masz możliwości. Często jest możliwość bezpłatnego generowania certyfikatów Let’s Encrypt. Jest to bardzo proste w konfiguracji, jeśli twój hosting lub serwer będzie wykorzystywał panel administracyjny DirectAdmin.