Regulamin platformy Nojobnofun.pl

 1. Regulamin określa zasady korzystania z platformy dla użytkowników.
 2. Tworząc użytkownika na platformie akceptujesz ten regulamin.
 3. Użytkownikiem jest osoba, która założyła konto na platformie podając podczas rejestracji swoje dane: adres e-mail oraz imię i nazwisko.
 4. Użytkownik zgadza się na przetwarzanie adresu e-mail w celu prawidłowego działania platformy.
 5. Administratorem danych użytkowników jest wydawca platformy, czyli Stowarzyszenie “Absolwenci na walizkach”, dane adresowe i kontaktowe dostępne są w zakładce Kontakt.
 6. Podczas zakładania konta użytkownik rejestruje swoją stronę pod wybranym przez siebie adresem subdomeny.
 7. Strona zostanie usunięta, jeśli w ciągu 7 dni od jej utworzenia użytkownik nie opublikuje na niej żadnych treści.
 8. Zabrania się użytkownikom zamieszczania na swoich stronach treści propagujących nienawiść, przemoc i pornografię oraz treści godzących w powszechnie przyjęte normy moralne i obyczajowe.
 9. Naruszenie powyższej zasady przez użytkownika powoduje niezwłoczne usunięcie strony.
 10. Stowarzyszenie nie bierze odpowiedzialności za żadne treści (teksty, grafiki i zdjęcia, filmy, pliki dźwiękowe i inne) opublikowane przez użytkowników. Właściwą stroną ewentualnych roszczeń stron trzecich jest dany użytkownik.
 11. Użytkownik tworzący sklep internetowy zobowiązany jest do opublikowania regulaminu sklepu oraz polityki prywatności, które będą zgodne z obowiązującym prawem.
 12. Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo zmiany regulaminu poprzez opublikowanie jego nowej wersji na tej samej stronie.

ostatnia aktualizacja: 16-08-2018
opublikowano: 25-10-2014