Spersonalizowany adres e-mail

google-for-nonprofits

Nojobnofun.pl korzysta z programu Google dla organizacji pozarządowych, dzięki czemu możesz otrzymać bezpłatny dostęp do Google Apps. Jest to pakiet programów opartych na chmurze, których możesz używać do pracy.

Wejdź do zakładki Kontakt. Wyślij do nas wiadomość przez formularz z tematem „Spersonalizowany adres e-mail”. W treści wiadomości wpisz adres e-mail, jaki chcesz mieć.

Opcja dostępna jest tylko dla tych, którzy mają E-CV z własną domeną.

Uzyskaj bezpłatny dostęp do Google Apps!

[1] Gmail, gdzie będziesz używać spersonalizowany adres e-mail. Jeśli np. masz E-CV na domenie kowalski.pl, to bezpłatnie utworzymy dla ciebie adres e-mail, np. jan@kowalski.pl.

Do Gmaila dodasz inne swoje adresy e-mail, którymi się posługujesz. Możesz wysyłać i odbierać wiadomości przez Gmaila. Wszystkie adresy e-mail miej w 1 miejscu.

Zaletą posiada spersonalizowanego adresu e-mail jest brak wiadomości z reklamami, które otrzymuje każdy, kto korzysta z bezpłatnej poczty popularnych polskich serwisów.

[2] Dysk o pojemności 30 GB. Przechowuj ważne pliki w chmurze. Do zarządzania dyskiem możesz pobrać na swój komputer bezpłatny program Dysk Google.

[3] Kalendarz: doskonale skoordynowana praca zespołowa. Porządkuj harmonogramy, udostępniaj współpracownikom wydarzenia i kalendarze.

[4] Talk/Hangouts: na bieżąco dziel się pomysłami za pomocą czatu tekstowego i wideokonferencji.

[5] Dokumenty, Arkusze, Prezentacje, Formularze – narzędzia przydatne w każdej pracy.