Spersonalizowany adres e-mail

Platforma nojobnofun.pl korzysta z G Suite (Google Apps). Jest to pakiet programów opartych na chmurze, których możesz używać do pracy.

Wejdź do zakładki Kontakt. Wyślij do nas wiadomość przez formularz z tematem “Spersonalizowany adres e-mail”. W treści wiadomości wpisz adres e-mail, jaki chcesz mieć.

Opcja dostępna jest tylko dla tych, którzy mają stronę z własną domeną.

Uzyskaj dostęp do G Suite (Google Apps)

Gmail, gdzie będziesz używać spersonalizowany adres e-mail. Jeśli np. masz stronę na domenie kowalski.pl, to utworzymy dla ciebie adres e-mail, np. jan@kowalski.pl.

Do Gmaila dodasz inne swoje adresy e-mail, którymi się posługujesz. Możesz wysyłać i odbierać wiadomości przez Gmaila. Wszystkie adresy e-mail miej w 1 miejscu.

Zaletą posiada spersonalizowanego adresu e-mail jest brak spamu (niechcianych wiadomości z reklamami), które otrzymuje każdy, kto korzysta z bezpłatnej poczty popularnych polskich serwisów.

Dysk Google Drive o pojemności 30 GB. Przechowuj ważne pliki w chmurze. Do zarządzania dyskiem możesz pobrać na swój komputer bezpłatny program Dysk Google.

Kalendarz: doskonale skoordynowana praca zespołowa. Porządkuj harmonogramy, udostępniaj współpracownikom wydarzenia i kalendarze.

Poza tym otrzymasz dostęp do przydatnych narzędzi: Dokumenty, Arkusze, Prezentacje, Formularze.