Menu

Wklej video-CV do swojego e-CV / portfolio / wizytówki firmowej

02/03/2016

Od dziś, w szablonach E-CV BASIC oraz E-CV PREMIUM możesz wkleić swoje VIDEO-CV. Wystarczy skopiować link do swojego VIDEO-CV, z Youtube lub Vimeo, i wkleić go w nowe pole w personalizacji (ustawieniach).

Twoje E-CV

W swoim E-CV możesz wkleić link do klasycznego VIDEO-CV, gdzie przedstawisz swoją osobę pracodawcom. Wymaga to zapewne wielu przygotowań i profesjonalnego wykonania. Niewielu stać na fachową produkcję takiego nagrania.

Możesz spróbować także nagrać swój film za pomocą kamerki w swoim laptopie i wrzucić go potem np. na YouTube skąd tylko przekopiujesz link do swojego E-CV. W zależności od branży, gdzie szukasz (lepszej) pracy, także takie wykonanie VIDEO-CV, może ci pomóc znaleźć wymarzoną pracę. Liczy się przede wszystkim odwaga i kreatywność!

Portfolio

Jeśli traktujesz E-CV bardziej jako portfolio, gdzie prezentujesz efekty swojej pracy, możesz zamieścić film prezentujący twoją działalność. Jeżeli dodatkowo prowadzisz sklep internetowy w swoim E-CV, za pomocą przekazu video możesz jeszcze bardziej zachęcić klientów do nabywania twoich usług czy towarów.

Wizytówka firmowa

Jeśli prowadzisz swoją firmę i potrzebujesz schludnej wizytówki firmowej osadzonej jednocześnie na własnej domenie, platforma Nojobnofun.pl, jest do tego przygotowana. Wgraj film będący prezentacją twojej działalności.

Zobacz na żywo

Przykład nr 1

Przykład nr 2

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chmura tagów